Mid/Senior Frontend Developer (Remote)

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Október - November 2020
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACEQES hľadá Mid/Senior frontend developera, ideálne FULL - TIME alebo aspoň na 75% úväzok. Práca na novom, aktuálne sa rozbiehajúcom projekte, s možnosťou dlhodobej spolupráce.

Pozícia je aktuálne na projekte s využitím React-u, zvážime však aj kandidátov so skúsenosťami z iných F-E technológií - najmä Angular, či Vue.

Vyžadujú sa:
- ideálne aspoň 2-3 roky komerčnej praxe na projektoch s React
- ALEBO 3-4 roky na projektoch s inými F-E technológiami
- otvorená komunikácia & spoľahlivosť

Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou v tíme, na projekte s rozdelením úloh backend/frontend, skúsenosti s prácou remote.

Ponúkame:
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- možnosť 100% spolupráce na diaľku
- IČO alebo iná forma spolupráce
- hradené vzdelávanie / kurzy (podľa projektu, aj podľa vlastného výberu)
- flexibilné pracovné podmienky, pohyblivá pracovná doba
- technologický a kariérny rast
- v prípade záujmu možnosť presunov na pozíciách v rámci projektu alebo na iný projekt

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša očakávaná mzda alebo hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (IČO / dohoda / iné)
- Vaša časová dostupnosť / možný termín nástupu

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
Angular - Pokročilý
Vue.js - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Všeobecné požiadavky (must have):
- pracovné / projektové skúsenosti s React alebo iným FE frameworkom
- skúsenosti s prácou v tíme
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3988957  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.