Reagujte bez životopisu

.NET developer (BE/FE, REMOTE)

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 30 EUR/hod.podľa skúseností, výkonu a typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACEQES hľadá FULL-TIME .NET developerov (jednotlivcov ale aj tím) na aktuálne otváraný projekt, pre nášho medzinárodne pôsobiaceho klienta.

Požiadavky a podmienky:
- experienced alebo senior .NET developer
- dĺžka úvodného kontraktu 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- sadzba do 250 € / MD
- nástup ASAP (december 2019 - január 2020)
- možnosť práce v KE alebo REMOTE

Must have:
Backend-developer:
- .NET 4.5 (C#)
- ORM
- Web services
- SQL
- Unit Testing

Front-end developer:
- NET 4.5 (C#)
- JavaScript / HTML / CSS / AngularJS
- XML / JSON

Nice to have:
- F#
- Java EE
- RabbitMQ
- ELK stack
- Akka
- NoSQL
- Git

Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou v tíme na väčšom medzinárodnom projekte, skúsenosti s agile spôsobom vývoja (SCRUM), skúsenosti s prácou remote.

Naše projekty sú zaujímavé najmä možnosťou až 100% remote spolupráce. Pre developerov, ktorým vzdialená spolupráca nevyhovuje, však vieme ponúknuť aj miesto v office.

Ponúkame:
- full-time spolupráca na zaujímavých projektoch
- možnosť práce na diaľku
- IČO / TPP
- príspevok na nákup HW a iného vybavenia (aj súkromného) až do výšky 50%
- hradené vzdelávanie / kurzy (podľa projektu, aj podľa vlastného výberu)
- flexibilné pracovné podmienky, pohyblivá pracovná doba
- technologický a kariérny rast
- po čase (v prípade záujmu) možnosť presunu v rámci projektu alebo na iný projekt

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša očakávaná mzda alebo hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)
- Vaša časová dostupnosť / možný termín nástupu

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
XML - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- pracovné / projektové skúsenosti aspoň 2-3 roky (experienced), 4-5 rokov (senior)
- skúsenosti s prácou v tíme, Git, nástrojmi PM (Jira/Trello, ...)
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3825577  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.