PHP Developer

ACEQES, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 20€/hod, podľa schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých PHP developerov (seniorov, ale aj motivovaných juniorov) na vývoj moderných webových aplikácií pre našich klientov. Náplňou práce bude predovšetkým vytváranie nových funkcií na webe a/alebo príprava backend REST API služieb. Tvorba novej funkcionality (business logiky), integrácia medzi systémami, vylepšovanie performance, optimalizácia kódu a systému ako takého

Ponúkame:
- full-time alebo part-time spoluprácu
- veľmi flexibilné pracovné podmienky, voľná pracovná doba
- technologický a kariérny rast
- zaujímavé projekty s využitím najnovších a pokročilých technológií

Máme radi a podporujeme možnosť práce na diaľku, ale radi by sme sa občas videli aj osobne. Ideál je aspoň 1-2x týždenne, preto uprednostíme kandidátov z PO/KE alebo prijateľného okolia. Ak to nie si schopný splniť, ale si šikovný a motivovaný developer, neváhaj sa nám ozvať aj tak - určite Ti dáme šancu! :)

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša časová dostupnosť - nástup, dostupnosť v hodinách týždenne
- Vaša očakávaná mzda / hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce PHP s nejakým frameworkom (ideálne Symfony), SQL (MySQL, Postgres, ...), JSON/XML, Git
- výhodou skúsenosti s: Elasticsearch, RabbitMQ, Selenium, Unit testing, návrhom architektúry a agilnou metodikou vývoja
- výhodou sú preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3339674  Dátum zverejnenia: 24.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 20€/hod, podľa schopností a skúseností