JAVA developer (PO/KE/PP/východ SR)

ACEQES, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Poprad, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ACEQES, s.r.o. aktuálne hľadá JAVA developerov do nášho interného tímu na niekoľko nových aj rozbehnutých projektov:

Projekt 1: ERP software. Ide o existujúce a dlhodobo vyvíjané riešenie client + server: Swing + Tomcat, Axis, Spring, JDBC/Hibernate, SQL.
Možnosť práce v PO, PP, KE, po zapracovaní aj diaľkovo. 2x otvorená pozícia. Nástup ASAP - marec, apríl

Projekt 2: Banking industry software. Technológie: Java EE, Tomcat/Websphere, Spring (Integration, MVC, Security, Data, …), Oracle. Git, Maven, Jenkins. Good to know: JUnit, Mockito/EasyMock, Selenium. Cucumber, Elastich search.
Práca v PO. Nástup ASAP

Projekt 3: Úplne nová SaaS webová aplikácia/platforma v oblasti ekonomického software. Aktuálne zvažované technológie: JAVA, Hibernate, Postgres, Vaadin, ...
Možnosť práce v PO, po zapracovaní aj diaľkovo

Obsadzujeme/prijmeme aj JAVASCRIPT, resp. full-stack programátorov.

Ponúkame:
- full-time (TPP alebo IČO)
- flexibilné pracovné podmienky, voľná pracovná doba, po zapracovaní aj možnosť práce na diaľku
- technologický a kariérny rast

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša časová dostupnosť - nástup, dostupnosť v hodinách týždenne
- Vaša očakávaná mzda / hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Všeobecné požiadavky (must have):
- JAVA development - pracovné skúsenosti minimálne 2 roky
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira/Trello, ...)
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3315660  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3000