JAVA/JS developer (s možnosťami homeoffice)

ACEQES, s.r.o.

Františkánske námestie 8469/3/A, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúsenejších (middle - senior) JAVA/JS developerov na projekty našich klientov.

Všeobecné požiadavky:
BACKEND: Java, Spring, JPA/Hibernate, REST/MVC, ...
FRONTEND: React / Angular / iný JS framework alebo vanilla JS, NPM, webpack alebo podobný nástroj

Ideálnym kandidátom je full-stack developer (ovládajúci backend aj frontend technológie), ale vieme uplatniť aj "jednostranne" zameraných programátorov.

Výkon práce je v priestoroch spoločnosti alebo jej klientov; na väčšine projektov je však možné ponúknuť šikovným developerom čiastočný, alebo aj úplný HOME - OFFICE.

Aktuálne CV a prípadne portfólio zašlite prosím na e-mailovú adresu [email protected], spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša dostupnosť (odkedy a počet hodín týždenne)
- možný spôsob spolupráce (TPP/IČO/...)
- očakávaná mzda alebo hodinová sadzba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3223253  Dátum zverejnenia: 23.10.2017