Business Development Manager (part-time)

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacIde o priemernú odmenu skladajúcu sa cca z 50%-nej fixnej zložky (stanovenú dohodou podľa typu úväzku) a 50%-nej odmeny za predpokladané dosiahnuté výsledky pri part-time spolupráci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Softvérová spoločnosť ACEQES.com zaoberajúca sa vývojom softvérových a webových aplikácií hľadá do svojho tímu samostatného, dynamického a komunikatívneho človeka na pozíciu Business Development Manager.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne a pasívna identifikácia príležitostí na trhu
- komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientami firmy
- spolupráca s vedením a technickými pracovníkmi firmy na tvorbe a realizácii marketingových kampaní spoločnosti
- IT sourcing
- HR management (recruiting management)

Do všetkých činností Vás zaučíme. Máme vlastné existujúce a fungujúce postupy, ale očakávame a sme otvorení novým návrhom, nápadom na vylepšenie a prevzatie zodpovednosti za ich implementáciu do praxe.

Ponúkame:
- všestranná práca v menšej rastúcej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba a miesto (práca kedykoľvek, odkiaľkoľvek)
- odmena: fixná hodinová mzda + odmeny
- skúsenosť na manažérskej pozícii do CV :)

Práca je vhodná aj ako part-time popri inej práci, pre marketingového profesionála na voľnej nohe, alebo pre študentov posledných ročníkov VŠ - vo všetkých prípadoch s výhľadom full-time spolupráce v budúcnosti.

Žiadosti spolu s CV, resp. portfóliom a s krátkym predstavením zasielajte prosím na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Manažment, HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

E-mail marketing - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ideálne požiadavky:
- ideálny kandidát je kombinácia marketéra s recruiterom, alebo recruiter s presahom a skúsenosťami v marketingu; šancu však dostane aj čistý marketér / recruiter
- skúsenosti s: direct marketing, Google Adwords, Facebook Ads, grafický dizajn
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, pracovitosť, ambicióznosť
- predchádzajúca alebo súčasná skúsenosť na manažérskej, marketingovej, HR pozícii vítaná

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3150946  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac