Elektrikář pro průmysl m/ž

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
13,83 € /hod. brutto (přesčasy + příplatky + diety)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Instalace a zapojení elektrických systémů podle schématu zapojení
• Podle plánu zapojení kabelových tras s elektrickým tahem nebo svorkovnicí
• Možnost práce 4 dny v týdnu (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rakouská pracovní smlouva
• 13. a 14. plat
• Příjemné pracovní prostředí
• Mezinárodní tým
• Platové ohodnocení na základě odpovídajících kvalifikací a zkušeností
• Dlouhodobá pracovní pozice ve stabilní společnosti

Informace o náboru

Prosím o poslání životopisu v německém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našimi zákazníky jsou špičkové průmyslové společnosti, které působí v mezinárodním prostředí a stanovují standardy pro své části.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dokončené vzdělání v oblasti elektrotechniky
• Zkušenosti s uvedením rozvaděče do provozu
• Znalosti v oblasti zapojení speciálních strojů
• Nutná znalost německého jazyka!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 3724459  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13,83 € /hod. brutto (přesčasy + příplatky + diety)