Dřevařský technik v leteckém průmyslu (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Ried im Innkreis, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola komponentů a monitorování pracovního procesu
• Sestavování komponentů podle pracovních pokynů
• Samostatné zpracování zakázek
• Dokumentace materiálu a pracovních procesů v SAP
• Zodpovědnost za kvalitu výsledků
• Dodržování bezpečnostních pokynů, pořádku a čistoty při práci
• Podpora v produkci

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

12,25 - 14,30 € /hod. brutto + (příplatky a přesčasy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rakouská pracovní smlouva
• 13. a 14. plat
• Příjemné pracovní prostředí
• Mezinárodní tým
• Dlouhodobá pracovní pozice ve stabilní společnosti
• Zaškolení nových zaměstnanců
• Využití své kreativity a aktivně přispívat vlastními nápady je více než vítané
• Platové ohodnocení na základě odpovídající kvalifikace a zkušeností

Informace o náboru

Prosím o zaslání životopisu v německém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším zákazníkem je přední internacionální společnost v leteckém průmyslu, která zajišťuje vysokou kvalitu svého personálu a výrobků.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pracovní zkušenosti v dřevařském průmyslu (obor truhlář/ tesař)
• Manuální zručnost
• Znalost čtení v technické dokumentaci
• Ochota pracovat na směny (2 - 3 směnný provoz)
• Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
• Flexibilita, spolehlivost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.

Museumstrasse 31
4020 Linz
Rakousko
ID: 3714093   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12,25 - 14,30 € /hod. brutto + (příplatky a přesčasy)