Logo Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Účtovník v modernej účtovnej spoločnosti - Home Office

Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiac+ Odmeny v závislosti od kvality a množstva odvedenej práce. Mzdové podmienky sú uvedené pre plný úväzok. Pri kratšom úväzku sa mzda pomerne upraví.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosíme si prečítať podmienky práce pred odoslaním životopisu.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba kandidáti, ktorí vyhovujú doleuvedeným požiadavkám. Počas výberového konania sa budú testovať odborné, osobné a cudzojazyčné znalosti kandidáta.
Samostatné vedenie externého účtovníctva pre podnikateľské subjekty digitálnym spôsobom v programe Pohoda, práca v Exceli a import údajov, príprava DPH (DP, KV, SV), prípadne OSS a IOSS, príprava účtovných závierok, príprava štatistiky a reportov pre klientov, komunikácia s klientmi najmä v angličtine, účtovné poradenstvo, príležitostné stretnutia s klientmi.

Skrátený úväzok pre túto konkrétnu pozíciu znamená (na začiatok) ca. 80 hodín práce mesačne, resp. podľa dohody aj viac.
Pozícia je vhodná aj pre rodičov na MD alebo RD, keďže ide o prácu z domu s flexibilným pracovným časom.

Zaujímavá práca, práca v mladom tíme, medzinárodná a slušná klientela, primerané finančné ohodnotenie a odmeny, zázemie stabilnej a expandujúcej firmy, práca z domu, flexibilný pracovný čas, dlhodobá pracovná pozícia a možnosť odborného rastu.

Práca pod supervisorom umožňuje pýtať sa a učiť sa nové veci.

Prosíme, aby ste sa v motivačnom liste stručne a výstižne predstavili (čo ste robili doteraz, či ste robili účtovníctvo interne alebo externe, s akou klientelou máte skúsenosti, aké jazyky ovládate a na akej úrovni, čo robíte rád/nerád, vaše zručnosti, čo robíte vo voľnom čase a čo vás motivuje, atď.) a všetko spolu s aktuálnym životopisom zaslali na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovnícke, ekonomické alebo právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Zákon o DPH, DzP - Expert
POHODA (podvojné účtovníctvo) - Expert
MS Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

-Pozícia je vhodná pre osobu, ktorá je motivovaná, precízna, zodpovedná, rada sa učí nové veci, vie pracovať samostatne, ale aj v tíme.

-Analytické a strategické myslenie, zmysel pre detail a expertná znalosť podvojného účtovníctva a programu Pohoda je podmienkou.

-Vyžaduje sa aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B2, znalosť maďarského jazyka je výhodou.

-Skúsenosti s externým účtovníctvom a s medzinárodnou klientelou sú výhodou.

-Je požadované, aby si účtovník všimol nezrovnalosti sám a aby vedel, že kde má hľadať odpovede. Povrchnosť a nedbanlivosť je u nás neakceptovateľná.

Sme digitálna účtovno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni. Ponúkame bezpapierové (online) účtovníctvo. Špecializujeme sa na malé a na stredne-veľké podniky, samozrejme aj na začínajúce podnikateľské subjekty (start-up). Ponúkame komplexné služby od A po Z. Našim zámerom nie je len zabezpečenie administratívnej povinnosti klienta, ale aj optimalizácia procesov, podpora, usmernenie a naplnenie želaní a nápadov klienta.

Kontakt

ID: 4835886  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac