Externý účtovník

Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ Odmeny v závislosti od kvality a množstva odvedenej práce. Mzdové podmienky sú uvedené pre plný úväzok. Pri kratšom úväzku sa mzda pomerne upraví.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie externého účtovníctva pre podnikateľské subjekty, komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciami, príležitostné stretnutia s klientmi (najmä v BA).

Zaujímavá práca v mladom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej firmy, dlhodobá pracovná pozícia a možnosť odborného rastu.

Prosíme o zaslanie stručného a výstižného predstavenia spolu s aktuálnym životopisom na e-mailovú adresu: [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní iba kandidáti, ktorí vyhovujú horeuvedeným požiadavkám. Počas výberového konania sa budú testovať odborné a cudzojazyčné znalosti kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovnícke, ekonomické alebo právne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Zákon o DPH, DzP - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
POHODA (podvojné účtovníctvo) - Pokročilý
MS Excel - Pokročilý
MS Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Základným princípom našej spoločnosti je odbornosť, efektivita a presnosť. Pozícia je vhodná pre osobu, ktorá je motivovaná, precízna, zodpovedná a rada sa učí nové veci. Kandidát by mal byť samostatný vo svojej práci, pričom nevylučuje tímovú prácu, nebojí sa pýtať a neodmietne pomoc.
Je požadované, aby si účtovník všimol nezrovnalosti sám a aby vedel kde má hľadať odpovede. Povrchnosť a nedbanlivosť je u nás neakceptovateľná.

Sme digitálna účtovno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni. Ponúkame bezpapierové (online) účtovníctvo. Špecializujeme sa na malé a na stredne-veľké podniky, samozrejme aj na začínajúce podnikateľské subjekty (start-up). Ponúkame komplexné služby od A po Z. Našim zámerom nie je len zabezpečenie administratívnej povinnosti klienta, ale aj optimalizácia procesov, podpora, usmernenie a naplnenie želaní a nápadov klienta.
ID: 4317528  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac