Payroll consultant

Accounting ATLAS s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacMzda od 1.500 - 1.800 € brutto. Konečné mzdové podmienky závisia od požadovaných skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné spracovanie mzdovej agendy pre našich klientov, úzka spolupráca s
účtovníkmi daných spoločností.
- Vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce,
daňovému úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie, spracovávanie mesačných výkazov,
elektronické zasielanie.
- Import vzniknutých záväzkov voči úradom a zamestnancom do príkazu na úhradu.
- Monitorovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
- Spracovávanie a kontrola podkladov k dochádzkam.
- Zaistenie agendy ELDP, zápočtových listov, potvrdení o príjme, aktualizácia mzdových
listov.
- Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, vyúčtovania,
exekúcie a pod.).
- Poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach.

- Rýchly odborný rast, všestranná pracovná náplň, neustále nové účtovné a daňové prípady
- Možnosť kariérneho postupu
- Práca v priateľskom a aktívnom kolektíve
- Tréningový a rozvojový program business – soft skills
- Jazykové kurzy
- Homeoffice
- Flexibilný pracovný čas
- 13. a 14. plat
- Stravné kredity vo výške 6€ plne hradené zamestnávateľom
- Narodeninový príspevok
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Rekreačné poukazy

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem o nami inzerovanú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Mzdový účtovník

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, precíznosť, dôslednosť, komunikatívnosť.

„Sme tím profesionálov, ktorí majú jediný cieľ – zastať partnerskú poradenskú rolu našim klientom a pomôcť im dostať sa na vrchol svojich podnikateľských vízií. Ponúkame konzultácie a servis v oblasti práva, daňovej štruktúry, procesného auditu a supervízie a spracovania účtovníctva.

Naša spoločnosť Accounting ATLAS s. r. o. v platforme ATLAS GROUP® zastupuje divíziu odborných konzultácií v oblasti komplexného účtovníctva, miezd a personalistiky. Je úzko prepojená aj so spracovaním daní, preto má účtovník v našom tíme na starosti aj dane klienta.

Poskytujeme konzultácie a služby komplexného spracovania účtovníctva a miezd viac ako stovke externých klientov formou outsourcingu, a to ako jednoduchšie tak aj zložité cezhraničné zadania či podnikové kombinácie. Preto u nás kolegovia riešia neustále nové prípady a o účtovníckom stereotype nemôže byť ani reči. :)

Budujeme tímy a podporujeme komunikáciu medzi nimi, pretože vieme, že spolupráca je v našej brandži kľúčová.

Nových členov tímu vždy radi privítame v našich moderne a sviežo zariadených kancelárskych priestoroch v SkyPark Offices v Bratislave, alebo v útulnom prostredí pod Tatrami v Ružomberku. Snažíme sa v zamestnancoch podporovať ducha spoločenskej zodpovednosti, preto sa snažíme udržiavať našu kanceláriu v ekologickom móde, podporujeme digitálne účtovníctvo a zúčastňujeme sa dobrovoľníckych akcií v rámci teambuildingov.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4534040  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac