Chyžná v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

CTJ Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žabotova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
815 EUR/mesiac+ príplatky za pracu počas soboty, nedele, vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Housekeeping tímu v hoteli Mercure Bratislava Centrum**** hľadáme ďalšiu milú, usilovnú a poriadkumilovnú kolegynku, ktorá bude zodpovedná za kompletné upratovanie hotelových izieb.

Náš hotel je navrhnutý v unikátnom a naozaj trendy štýle pop-art,
hosťom ponúka možnosť využiť ubytovanie v 175 izbách v rôznom štandarde.
Hotel má strategickú polohu - teda aj vynikajúcu dostupnosť, nachádza sa na Žabotovej ulici, blízko Hlavnej vlakovej stanice, čo ocenia nielen naši hostia, ale aj naši kolegovia, ktorí dochádzajú do Bratislavy.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať s nami!

Na záver by sme Vás ešte radi vopred informovali, že ubytovanie pre našich kolegov neposkytujeme.

- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- motivujúce pracovné prostredie
- koncoročná odmena
- stravovanie zabezpečené v hoteli
- stabilná práca aj počas pandémie

Uchádzač o zamestnanie týmto berie na vedomie, že prevádzkovateľ spoločnosť Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o. so sídlom Zámocká 38, 811 01 Bratislava, IČO: 35846160, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka 27608/B a jej prevádzky Mercure Bratislava Centrum Hotel a Ibis Bratislava Centrum Hotel je oprávnená spracúvať osobné údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s reakciou na zverejnenú ponuku práce prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk za účelom výberového konania na obsadzovanú pozíciu, a to na základe ustanovenia čl. 6. ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodný hotel so sídlom v Lotyšskej Rige. Hotelová sieť s 20 ročnými skúsenosťami ponúka vysoký štandart základných a doplnkových služieb na európskej úrovni. Priateľský prístup ku každému zákazníkovi. Vízia spoločnosti je stať sa globálne uznávanou, inovatívnou a udržateľnou. Ponúka to najlepšie - hodnota verzus peniaze.
Značka Ibis, uznávaná na celom svete. Náš hotel je zariadený a navrhnutý s maximálnou úctou k svojmu jedinečnému štýlu a individuálnemu vkusu.
Naši kolegovia sú nadšení a vychutnávajú si zdieľanie poznatkov s našimi hosťami. Každý deň sa aktívne venujeme hosťom aj kolegom. Keď o tom premýšľate, byť súčasťou našj skupiny znamená, že sme nakoniec všetci spojení. Toto spojenie, ktoré máme medzi sebou, je to, čo nás robí jednou značkou
"Buďte sami sebou. Zdieľajte našu vášeň."

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3466350  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac