Chyžná v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

CTJ Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žabotova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
710 EUR/brutto + príplatky za prácu cez víkend, príp. sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Housekeeping tímu hľadáme ďalšiu milú, usilovnú a poriadkumilovnú kolegynku, ktorá bude zodpovedná za:
- kompletné upratovanie hotelových izieb
- dopĺňanie izbovej kozmetiky a hygienických potrieb

Bližšie informácie o náplni práce a pracovných podmienkach Vám radi poskytneme prostredníctvom e-mailu: [email protected] alebo pri osobnom stretnutí.
Radi by sme Vás taktiež informovali, že ubytovanie nezabezpečujeme.

- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- motivujúce pracovné prostredie
- koncoročná odmena
- príspevok na šport a relax/alebo príspevok na kultúru a vzdelávanie
- zvýhodnené zamestnanecké ceny za ubytovanie, prenájom auta a ďalšie doplnkové služby v rámci celosvetovej hotelovej siete AccorHotels Group
- stravovanie zabezpečené v hoteli
- uniforma je samozrejmosťou

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected] alebo reagujte nižšie.

Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máte zodpovedný prístup k práci
- Ste spoľahlivá, diskrétna a poriadkumilovná
- Udržiavate korektné a dobré vzťahy s kolegami
- Ste trpezlivá a pozorná :)

Sme medzinárodný hotel so sídlom v Lotyšskej Rige. Hotelová sieť s 20 ročnými skúsenosťami ponúka vysoký štandart základných a doplnkových služieb na európskej úrovni. Priateľský prístup ku každému zákazníkovi. Vízia spoločnosti je stať sa globálne uznávanou, inovatívnou a udržateľnou. Ponúka to najlepšie - hodnota verzus peniaze.
Značka Ibis, uznávaná na celom svete. Náš hotel je zariadený a navrhnutý s maximálnou úctou k svojmu jedinečnému štýlu a individuálnemu vkusu.
Naši kolegovia sú nadšení a vychutnávajú si zdieľanie poznatkov s našimi hosťami. Každý deň sa aktívne venujeme hosťom aj kolegom. Keď o tom premýšľate, byť súčasťou našj skupiny znamená, že sme nakoniec všetci spojení. Toto spojenie, ktoré máme medzi sebou, je to, čo nás robí jednou značkou
"Buďte sami sebou. Zdieľajte našu vášeň."

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1199417  Dátum zverejnenia: 1.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710 EUR/brutto + príplatky za prácu cez víkend, príp. sviatok