Čašník/Čašníčka v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

Accor-Pannonia Slovakia s.r.o. - Mercure Bratislava Centrum

Miesto práce
Mercure Bratislava Centrum Hotel, Žabotova 2, 811 04 BA
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho Food and Beverage tímu v hoteli Mercure Bratislava Centrum****! Hľadáme ďalšieho šikovného kolegu na hlavný pracovný pomer (TPP), ktorý doplní náš vynikajúci tím.
Uvedená pozícia zahŕňa prácu v našej hotelovej reštaurácii a bare "SIGNATURE RESTAURANT, BAR & LOUNGE" s výnimočnou koncepciou, pod vedením F&B Managera a F&B Supervisora.

Aké budú Vaše úlohy?
- obsluhovanie hostí v hotelovej reštaurácii a bare
- poskytovanie výborného zákazníckeho servisu, milé privítanie hostí, ústretovosť
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie hygienických predpisov

Pracovný čas:
- 8hodinové zmeny (ranné alebo poobedné)

Bližšie informácie o náplni práce a pracovných podmienkach Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnom stretnutí.

- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- mladý a dynamický tím
- motivujúce pracovné prostredie
- príspevok na šport a relax/alebo príspevok na kultúru a vzdelávanie
- zvýhodnené zamestnanecké ceny za ubytovanie, prenájom auta a ďalšie doplnkové služby v rámci celosvetovej hotelovej siete AccorHotels Group
- stravovanie v našej kantíne (priamo v hoteli)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré interpersonálne zručnosti
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímový duch

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na e-mail: h6840-gl1@accor.com alebo reagujte nižšie.
V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete obrátiť na naše personálne oddelenie na čísle 0917 88 00 09. Veľmi radi odpovieme na všetky Vaše dotazy :)

Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

4-hviezdičkový hotel MERCURE sa nachádza v centre mesta, len 10 minút chôdze od Bratislavského hradu a Starého mesta a neďaleko Hlavnej železničnej stanice. Výborná dostupnosť kultúrnych pamiatok a obchodných centier vďaka polohe hotela na Žabotovej ulici. Jedinečný dizajn 175 izieb a spoločenských priestorov moderne navrhnutých pre obchodných cestujúcich i turistov. Hotel ponúka 6 konferenčných miestností a 1 privátnu zasadaciu miestnosť s prirodzeným denným svetlom, vysokorýchlostným internetovým pripojením a najnovšími technologickými riešeniami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o.
Žabotova 2
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Bindicsová
Tel.: +421 917 88 00 09
E-mail: poslať životopis
ID: 1169656   Dátum zverejnenia: 6.9.2017