Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme Vedúceho-vedúcu oddelenia účtovníctva

ACCONTI PLUS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
október/november
1 400 - 1 700 EUR/mesiacmzda môže byť navýšená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu vedúceho oddelenia účtovníctva hľadáme kandidáta, ktorý bude prínosom pre naše oddelenie vďaka svojim skúsenostiam z oblasti účtovníctva v nadnárodnej spoločnosti.

Medzi Vaše pracovné činnosti bude patriť:
• Riadenie teamu účtovníkov
• Metodické dozor nad výkonom účtovníkov, podpora tímu, prípadne vykonávanie odborných účtovných a finančných procesy v organizácii,
• Navrhovanie automatizácií v práci účtovníkov
• Kontrola závierok a daňových priznaní k DPH, zrážkové dane, daň z motorových vozidiel
•Zabezpečenie implementácie legislatívnych zmien v účtovnej a daňovej oblasti v interných postupoch a oznámenie zmien vo forme Newslettra klientom spoločnosti
• spolupráca a komunikácia s audítormi, daňovými poradcami a s Finančnou správou,
• dohľad nad zasielaním reportu klientom a externým organizáciám, pomoc pri zostavovaní reportov
• tvorba reportov, analýz a štatistík pre štátne inštitúcie v rámci činností daného oddelenia (napr. štatistický úrad, NBS),
• kontrola vzťahov medzi manažérskym a finančným účtovníctvom,

Miesto práce: Bratislava,
- Ponúkaný plat (brutto): od 1400 -1700 mzda môže byť navýšená na základe skúseností kandidáta
Termín nástupu: október/november
- Druh pracovného pomeru: plný úväzok, ale môže byť aj forma skráteného úväzku alebo práce na živnosť

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku prosím zasielať na uvedenú emailovú adresu:
e-mail: [email protected]
Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti ACCONTI PLUS s.r.o v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Daňový poradca, prax v účtovníctve, audit, dane

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
SAP R/3 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Daňový poradcu a účtovníctva

Počet rokov praxe

5

- min. 5 rokov praxe v účtovníctve, audit, dane
-Komplexná účtovnícka prax so skúsenosťami v oblasti účtovníka alebo daňový konzultant
- pozitívny prístup k práci, dobré komunikačné znalosti
- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
- zmysel pre detaily, dôslednosť
- logické myslenie
- ovládanie účtovného programu Pohoda

ACCONTI PLUS s.r.o. s pôsobnosťou v Bratislave, v Senci a v Nitre Sme rodinnou spoločnosť s dlhou tradíciou, ktorá ponúka na Slovensku formou outsourcingu svojim klientom služby v oblastí daní, účtovníctva a auditu. Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme skúseného odborníka/čku na pozíciu samostatného účtovníka. Našou hlavnou činnosťou je vedenie účtovníctva pre klientov, ekonomické a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia, zastupovanie pri daňových kontrolách.

Pôsobíme na trhu už niekoľko rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4145365  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac