Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme skúseného odborníka/čku na pozíciu Daňového konzultanta

ACCONTI PLUS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pozícii je najmä:
• príprava odborných stanovísk v slovenskom, príp. anglickom jazyku
• kalkulácia dane z príjmov právnických osôb a fyzických osôb
• príprava alebo kontrola účtovných závierok, daňových priznaní (DPPO, DPFO, DPH, DzN, DzMV, spotrebné dane)
• metodický dohľad nad kolektívom účtovníkov
• Vypracovanie metodických pokynov pre klientov účtovnej spoločnosti
• Upozornenie na novinky v legislatíve
• komunikácia s klientami
• komunikácia so zástupcami daňovej správy
• vedenie a koučing mladších kolegov
• spolupráca pri tvorbe newsletterov, pri príprave interných aj klientskych školení
Podmienka je vysokoškolské vzdelanie a skúšky daňového poradcu výhodou

Miesto práce: Bratislava,
- Ponúkaný plat (brutto): od 900
Termín nástupu: dohodou
- Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku prosím zasielať na uvedenú emailovú adresu:
e-mail: [email protected]
Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti ACCONTI PLUS s.r.o v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Daňový poradca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý

Počet rokov praxe

Daňový poradcu a účtovníctva
3

- Komplexná účtovnícka prax so skúsenosťami v oblasti účtovníka a daňový konzultant minimálne 3 roky
- Minimálne požadované vzdelanie: VŠ ekonomického a účtovného zamerania
- Microsoft Excel – pokročilý
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni výhodou
- Skúsenosti s účtovným programom Microsoft Dynamic výhodou
- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
- zmysel pre detaily, dôslednosť
- logické myslenie
- ovládanie účtovného programu Pohoda

ACCONTI PLUS s.r.o. s pôsobnosťou v Bratislave,.
Sme spoločnosť s dlhou tradíciou a s medzinárodným zázemím, ktorá ponúka na Slovensku formou outsourcingu svojim klientom služby v oblastí daní, účtovníctva a auditu. Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme skúseného odborníka/čku na pozíciu Daňového konzultanta Seniora.
Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.
Pôsobíme na trhu už niekoľko rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ACCONTI PLUS s.r.o
Líščie údolie 12
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3950225  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac