Mzdový účtovník / účtovníčka

ACCONTI PLUS s. r. o.

Miesto práce
Kutuzovova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú mzdovú účtovníčku s pozitívnym prístupom k práci a ochotou sa učiť, s dobrou komunikáciou. Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii aspoň 1-2roky je podmienkou.

Do náplne práce patrí:
Komplexné spracovanie mzdovej agendy, spracovanie miezd.
• Príprava a kontrola podkladov pre výpočet miezd, preddavkov na daň, sociálnych a zdravotných odvodov
• spracovanie podkladov pre výpočet miezd (práca so mzdovým softvérom);
• komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní)
• podávanie daňových prehľadov a hlásení ako aj výkazov pre sociálne a zdravotné poistenie
• ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb
• vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde
• vystavovanie potvrdení o príjme na žiadosť zamestnanca
• spracovanie agendy stravných lístkov
* Administrácia personálneho a dochádzkového systému.
• vedenie úplných mzdových a zamestnaneckých záznamov pre klientov,
• príprava bankových platobných príkazov na prevod miezd na účty zamestnancov a na prevod poistného príslušným inštitúciám,
• komunikácia s klientmi, poskytovanie základného mzdového poradenstva klientom,
• vykonávanie všetkých činností súvisiacich so mzdami

• možnosť získania a výmeny nových vedomostí a skúseností;
• príjemné pracovné podmienky a pracovná atmosféra;
• vzdelávanie a odborné školenia;

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku prosím zasielať na uvedenú emailovú adresu:
e-mail: [email protected]
Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti ACCONTI PLUS s.r.o v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Miesto práce buď Bratislava alebo Senec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mzdový účtovník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• skúsenosť na pozícii mzdového účtovníka min. 1-2 roky;
• znalosť problematiky dane z príjmu zo závislej činnosti, sociálneho zabezpečenia a zdravotného poistenia;
• predchádzajúce skúsenosti s medzinárodnými klientmi, najmä v oblasti štruktúry odmeňovania - výhodou;
• dobré znalosti PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint);
• zameranie na detail, zodpovednosť, spoľahlivosť a systematický prístup;
• tímový hráč;
orientácia na detail a analytické myslenie
• anglický jazyk výhodou nie podmienkou
spoľahlivosť, presnosť, nezávislosť.
Skúsenosti so spracovávaním miezd v programe MARS, Helios výhodou.

ACCONTI PLUS s.r.o. s pôsobnosťou v Bratislave, v Senci a v Nitre Sme rodinnou spoločnosť s dlhou tradíciou, ktorá ponúka na Slovensku formou outsourcingu svojim klientom služby v oblastí daní, účtovníctva a auditu. Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme skúseného odborníka/čku na pozíciu samostatného účtovníka. Našou hlavnou činnosťou je vedenie účtovníctva pre klientov, ekonomické a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia, zastupovanie pri daňových kontrolách.

Pôsobíme na trhu už niekoľko rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3203390  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac