Junior Účtovník/-čka

Accace Management s.r.o.

Twin City C, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Začni svoju účtovnícku kariéru s nami v Accace! Ak si čerstvý absolvent alebo máš málo skúseností, ale zato veľké odhodlanie a zmysel pre detail, táto pozícia je práve pre Teba!

Do Accace, jednej z najrýchlejšie rastúcich poradenských a outsourcingových spoločností v našom regióne, momentálne hľadáme nového člena na pozíciu Junior Accountant, ktorý by posilnil naše oddelenie Interných financií priamo na centrále spoločnosti. Keďže Accace skupina neustále rastie ako na Slovensku tak aj v zahraničí, určite sa u nás nudiť nebudeš.

Ak máš záujem odborne napredovať a baví ťa zdolávať nové výzvy, príležitosť v rámci nášho tímu môže byť to pravé pre teba.
Tvojou náplňou práce bude:
• podpora účtovníkov a účtovných supervízorov,
• účtovanie bežných účtovných operácií,
• príprava základných podkladov pre mesačné reporty, daňové priznanie k DPH a koncoročné závierky,
• príprava podkladov k účtovaniu, triedenie, tlač, zakladanie a archivovanie účtovných dokumentov,
• príprava podkladov k fakturácii, vystavovanie vyšlých faktúr,
• príprava platieb,
• spravovanie bankovej agendy.

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
  • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
  • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
  • Ocenenie „Zamestnanec roka“
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby
Zdravie a šport
  • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
  • Masáže na pracovisku
Flexibilný život
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie s maturitou / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním,
• skúsenosti v oblasti spracovania účtovníctva sú výhodou,
• znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý,
• znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
• samostatná práca, logické a systematické myslenie
• zodpovednosť a orientácia na výsledok.

Hľadáme aktívneho, zodpovedného a flexibilného človeka, ktorý chce napredovať a hľadá rozmanitú prácu.

O spoločnosti

Accace je proaktívny poradenský a outsourcingový partner, ktorý premosťuje priepasť medzi potrebami a riešeniami. Kombináciou inovatívnych a efektívnych technológií s holistickým prístupom, poskytujeme klientom kompletnú starostlivosť a pristupujeme k ich záležitostiam, akoby boli naše vlastné. S vyše 800 odborníkmi a viac ako 2 000 zákazníkmi, máme bohaté skúsenosti s rozbiehaním rastu a plynulého chodu malých podnikov, až po veľké globálne spoločnosti.

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb, ktorí bezhranične poskytujú služby s dôrazom na výnimočnú starostlivosť o zákazníkov. S globálnym zastúpením vo vyše 50 krajinách a tímom takmer 2 500 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 15 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500, a celosvetovo spracováva najmenej 200 000 výplatných pások.

ID: 4669018  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac