Junior System Specialist

Accace k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
agreement
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti IT a baví ťa práca v rôznych systémoch? Si komunikatívny a chceš skúsiť niečo nové?
Hľadáme do nášho IT tímu novú posilu a môžeš to byť práve ty!

Čo bude tvojou náplňou práce:
- technická podpora IT systému spoločnosti,
-analýza problémov, prevencia, odstraňovanie porúch a bežných IT problémov,
- hlásenie incidentov aplikačným alebo systémovým administrátorom,
- starostlivosť o užívateľské účty a IT vybavenie zamestnancov,
- poskytovanie poradenstva a podpory užívateľom,
- poskytovanie podpory ďalším IT tímom spoločnosti,
- pomocné činnosti pri realizácií IT projektov,
- spolupráca s externými dodávateľmi IT služieb

Z prieskumu spokojnosti medzi našimi zamestnancami vyplynulo, že viac ako 90% našich kolegov si na práci v našej spoločnosti váži práve výborný kolektív a priateľskú firemnú atmosféru. Portfólio našich klientov tvoria najmä medzinárodné spoločnosti, ktoré patria vo svojej oblasti medzi najvýznamnejšie vo svete, takže okrem príjemného pracovného prostredia ponúkame aj prácu na zaujímavých projektoch ako aj nové podnetné výzvy. Okrem tohto všetkého ponúkame aj ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie v réžii spoločnosti, či možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalších, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania. Uchádzač týmto v zmysle § 6 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti Accace k.s., so sídlom Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, IČO: 35 839 350, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 510/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Accace je medzinárodná poradenská a outsourcingová spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového a korportátneho poradenstva. Spoločnosť má svoje korene na Slovensku, kde je umiestnená centrála a zároveň aj najväčšia pobočka v rámci skupiny, ktorá zamestnáva viac ako 100 odborníkov. Accace sa pravidelne umiestňuje v rebríčku medzi 10 najväčšími poradenskými spoločnosťami na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia Windows serverov - základy
Klient/server administrácia - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Hyper-V - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni
- analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť vhodne prioritizovať úlohy

Hľadáme aktívneho, komunikatívneho, flexibilného a zodpovedného kolegu, ktorý chce napredovať.

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca poradenské služby v oblasti účtovníctva, miezd, korporátneho a daňového poradenstva vrátane outsourcingu v celom regióne strednej a východnej Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynské nivy 16
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3358744   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Eur