Senior System Specialist

Accace Management s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje spodnú hranicu mzdového ohodnotenia. Finálna výška bude závisieť od schopností a predchádzajúcich skúsenosti kandidáta. K mzde prináleží taktiež ročný bonus po splnení podmienok stanovených v internej smernici.

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Sme tím mladých ľudí, ktorí chcú robiť veľké veci inovatívnym spôsobom. Baví nás hľadať riešenia, ktoré pomáhajú našim klientom s ich problémami a nás posúvajú ďalej.

To by však nebolo možné bez dobrého IT tímu, do ktorého v súčasnej dobe hľadáme posilu na pozíciu Senior System Specialist.

Ak máš záujem odborne napredovať a v práci sa nechceš nudiť, máme pre teba skvelú príležitosť pridať sa k nám!

Tvojou náplňou práce bude:

- návrh a tvorba infraštruktúry a komplexných riešení v MS Azure, ktoré spĺňajú potreby organizácie a zákazníkov,
- návrh, tvorba, správa a prevádzka infraštruktúry a konfigurácia aplikácií v modeloch IaaS , PaaS , SaaS
- nasadenie a správa cloudových a on-prem aplikácií / služieb,
- migrácia komponentov IT infraštruktúry do cloudu MS Azure,
- zodpovednosť za bezproblémovú a spoľahlivú prevádzku a podporu všetkých komponentov IT infraštruktúry,
- poskytovanie konzultácií v oblasti infraštruktúry v rámci interného tímu,
- kontrola a návrh postupov pre posilnenie zabezpečenia cloudových služieb,
- analýza súčasnej architektúry z hľadiska zraniteľností, slabín a návrh možných optimalizácií alebo vylepšení s využitím natívnych Azure technológií napr. Defender, Sentinel, Security Center a pod.
- tvorba technickej dokumentácie a spolupráca pri tvorbe pracovných postupov,
- zodpovednosť za technickú podporu (L2, L3) cloudového riešenia pre celú skupinu,
- spolupráca s dodávateľmi IT služieb

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
  • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
  • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
  • Ocenenie „Zamestnanec roka“
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby
Zdravie a šport
  • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
  • Masáže na pracovisku
Flexibilný život
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické/Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti
- predchádzajúce skúsenosti s platformami Office 365, Azure
- pokročilé znalosti a schopnosti konfigurácie sieťových a bezpečnostných technológií, napr. TCP/IP, WAF, MFA, HTTPS, TLS, DNS, DHCP atď.
- skúsenosti s budovaním a správou Azure IaaS, PaaS, SaaS (AVD, AAD, SDN, DevOps...),
- pokročilé administrátorské znalosti Windows Server, Active Directory, Group Policy
- skúsenosti so skriptovaním a automatizáciou Powershell, Azure CLI,
- administrátorské znalosti MS SQL Server a SQL databáz,
- skúsenosti s návrhom a realizáciou škálovateľných riešení v súlade so strategickými cieľmi spoločnosti,
- skúsenosti v oblasti monitorovania systémov, plánovania kapacity a ladenia výkonu,
- preukázateľné skúsenosti a znalosti naprieč infraštruktúrnymi platformami bezpečnosťou, dátami, integráciou a aplikačnými vrstvami,
- skúsenosti s technológiami Veeam, Sophos, Kubernetes výhodou,
- Microsoft certifikácie sú výhodou

O spoločnosti

Accace je proaktívny poradenský a outsourcingový partner, ktorý premosťuje priepasť medzi potrebami a riešeniami. Kombináciou inovatívnych a efektívnych technológií s holistickým prístupom, poskytujeme klientom kompletnú starostlivosť a pristupujeme k ich záležitostiam, akoby boli naše vlastné. S vyše 800 odborníkmi a viac ako 2 000 zákazníkmi, máme bohaté skúsenosti s rozbiehaním rastu a plynulého chodu malých podnikov, až po veľké globálne spoločnosti.

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb, ktorí bezhranične poskytujú služby s dôrazom na výnimočnú starostlivosť o zákazníkov. S globálnym zastúpením vo vyše 50 krajinách a tímom takmer 2 500 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 15 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500, a celosvetovo spracováva najmenej 200 000 výplatných pások.

ID: 4278233  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac