Payroll Accountant

Accace k.s.

Miesto práce
Twin City C, Mlynské nivy, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac(mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Rozširujeme náš veselý tím a hľadáme novú kolegyňu. Ak máte skúsenosti so mzdovým účtovníctvom pre väčších klientov, chuť zbierať nové skúsenosti a pracovať pre popredných klientov, táto pozícia je pre Vás ideálna.

Vašou náplňou práce bude:

  • komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov,
  • spracovávanie mesačných výkazov poistného, prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov,
  • vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy,
  • vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie,
  • príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.),
  • poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach,- monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy,
  • dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy, príp. klientových požiadaviek,
  • coaching, vedenie a podpora kolegov na juniorskej pozícii.

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
  • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
  • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
  • Ocenenie „Zamestnanec roka“
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby
Zdravie a šport
  • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
  • Masáže na pracovisku
Flexibilný život
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania.

Uchádzača by sme týmto chceli informovať, že spoločnosť Accace k. s., so sídlom Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, IČO: 35 839 350, zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 510/B (ďalej len „Spoločnosť“) spracováva osobné údaje obsiahnuté v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.) uchádzačom za účelom realizácie výberových konaní na pracovné pozície Spoločnosti a to na základe vykonania opatrení pre uzatvroením zmluvy v zmysle §13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. h

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • znalosť pracovnoprávnych otázok a otázok týkajúcich sa sociálneho a zdravotného poistenia,
  • minimálne 3 roky praxe v spracovaní mzdovej agendy,
  • znalosť a skúsenosti s prácou v mzdových SW - HUMAN výhodou,
  • znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
  • nevyhnutnosťou je skúsenosť so spracovaním miezd pre veľkú spoločnosť (vysoký počet zamestnancov),
  • výborné komunikačné zručnosti, schopnosť samostatne pracovať, analytické myslenie

O spoločnosti

Accace je proaktívny poradenský a outsourcingový partner, ktorý premosťuje priepasť medzi potrebami a riešeniami. Kombináciou inovatívnych a efektívnych technológií s holistickým prístupom, poskytujeme klientom kompletnú starostlivosť a pristupujeme k ich záležitostiam, akoby boli naše vlastné. S vyše 800 odborníkmi a viac ako 2 000 zákazníkmi, máme bohaté skúsenosti s rozbiehaním rastu a plynulého chodu malých podnikov, až po veľké globálne spoločnosti.

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb, ktorí bezhranične poskytujú služby s dôrazom na výnimočnú starostlivosť o zákazníkov. S globálnym zastúpením vo vyše 50 krajinách a tímom takmer 2 500 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 15 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500, a celosvetovo spracováva najmenej 200 000 výplatných pások.