Junior Developer - Part-Time

TULIP Solutions s.r.o.

Miesto práce
Twin City C, Staré Mesto
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Študuješ IT, baví ťa programovanie a chceš sa stať súčasťou tímu inovatívnej IT spoločnosti? Si tímový hráč a chceš popri škole získať zaujímavé skúsenosti?
Do nášho TULIP developerského tímu hľadáme novú posilu a môžeš to byť práve ty!

Čo bude tvojou náplňou práce:
- programovanie pluginov v C#
- implementácia nových aplikácií nad databázovým systémom
- tvorba výstupných zostáv a reportov nad databázovým systémom
- realizácia úprav na základe používateľských požiadaviek
- testovanie funkcionalít v spolupráci s používateľmi databázového systému
- príprava riešenia a implementácia nových klientov
- komunikácia s klientmi a internými užívateľmi
- spolupráca s ostatnými členmi tímu
- správa interných a vývojových databáz
- príprava technickej a používateľskej dokumentácie

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
  • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
  • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
  • Ocenenie „Zamestnanec roka“
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby
Zdravie a šport
  • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
  • Masáže na pracovisku
Flexibilný život
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti. Vopred by sme vás chceli informovať, že z kapacitných dôvodov budeme ďalej kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
C# - Pokročilý
ASP.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

- znalosť SQL
- znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (C# výhodou),
- záujem programovať v ASP.NET
- znalosť databázových systémov
- logické, analytické myslenie, dôkladnosť
- proaktivita a samostatnosť, tímová práca

O spoločnosti

IT spoločnosť TULIP Solutions vznikla v roku 2016 v Bratislave a patrí do skupiny Accace. Sme partia 30 ľudí rozptýlených po celej republike, pracujúcich z domu alebo z kancelárií v Bratislave a Košiciach. Vyvinuli sme cloudovú platformu TULIP na zjednodušovanie firemných HR procesov. Už 1 800 firmám zo 40 svetových krajín sme pomohli v personálnej agende. TULIP je náš vlastný nástroj, takže u nás pracujú vývojári, dizajnéri, projektoví manažéri, analytici a ďalší špecialisti. Malý tím znamená, že väčšina práce je prepojená, a teda poriadne pestrá. Budeš mať šancu vyskúšať si mnoho úloh a zistiť, kde je tvoje miesto bez akéhokoľvek tlaku.

Okrem práce nás bavia adrenalínové teambuildingy, oddych na TULI(P) vakoch, knihy z našej knižnice a dobrovoľnícke brigády. Alebo aj nie 😊. Preto sú naše firemné benefity stavané tak, aby si každý vybral výhody, ktoré chce od zamestnávateľa získavať. Pridaj sa do tímu „tulipákov“ a tvor s nami budúcnosť vo firemných procesoch po celom svete.

ID: 4193205  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.