Application Support Specialist

TULIP Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Základný plat
min. 1300 EUR brutto; výška platu bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Sme mladá slovenská IT firma, ktorá inovuje biznis klientov po celej Európe. Naše riešenia pomáhajú klientom pri ich dennej agende a nás posúvajú každým dňom odborne vpred.

Práve hľadáme posilu do nášho IT tímu. Ak máš záujem denne napredovať a v práci sa nechceš nudiť, tak máme pre teba skvelú príležitosť pridať sa k nám!

Tvojou náplňou práce bude:
- administrácia HR/Payroll/Accouting web portálu
- nastavenia portálového riešenia a implementácia nových klientov
- správa užívateľských účtov
- riešenie technických a iných požiadaviek zo strany užívateľov
- príprava školení/dokumentácie pre užívateľov portálu
- definícia požiadaviek na vývoj a implementáciu nových funkcionalít
- tvorba výstupných zostáv

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre medzinárodné spoločnosti
  • Nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rozličných oblastiach (vrátane ACCA)
  • Jazykové vzdelávanie v pracovnom čase
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém
  • Odmena za odporučenie nového kolegu a nového klienta
  • Ocenenie Zamestnanec štvrťroku a roku
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce
Zdravie a šport
  • Zdravé týždne - ovocie a zelenina na pracovisku
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
Flexibilný život
  • Práca z domu
  • Flexibilná pracovná doba
  • Poistenie zamestnanca v zahraničí aj na súkromné účely

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania. Uchádzač týmto v zmysle § 6 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti Tulip Solutions s.r.o., so sídlom Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, IČO: 46 486 836, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sro, vložke č.: 8324/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PL/SQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti alebo záujem o prácu s relačnými databázami (MS Access, MS SQL)
- znalosť programovania v .NET, príp. C# je výhodou
- znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni
- analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť vhodne prioritizovať úlohy

O spoločnosti

Spoločnosť poskytujúca unikátnu medzinárodnu platformu, ktorá umožňuje správu všetkých administratívnych úloh súvisiacich s účtovnými, mzdovými a personálnymi procesmi na jednom mieste.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tulip Solutions s.r.o.
Mlynské nivy 16
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3521226   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1300 EUR brutto; výška platu bude závisieť od skúseností kandidáta