2 000 - 2 400 EUR

Disponent ,Administrative kraft

ACC Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie prevádzky nákladných vozidiel , kontrola , spolupráca s dispoodeleniami v materskej firme v Nemecku a pobočkami v zahraničí . Komplexná kontrola a reporty .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

odmeny na zaklade dohody a zmluvne dohodnutych podmienok

benefity budú dohodnuté osobitne

Uchadzač musí splnat podmienky stanovene klientom ,dostatocna prax v odbore dopravy a logistiky ,praca v medzinarodnych dopravnych firmach ,skusenosti v riadení a operativnych aktivitach dopravnych a spedicnych spolocnostiach , pravidelna kontrola telematickych systemov , reporting .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 74 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

nadnárodný koncern v oblasti logistiky a dopravy a skladovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Poradenská spoločnosť v oblasti logistiky a transportu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

ACC SLovakia
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Rudolf Palatický
Tel.: +421905741233
E-mail: poslať životopis
ID: 3692444   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeny na zaklade dohody a zmluvne dohodnutych podmienok