Asistent/asistentka s angličtinou/nemčinou

Acara Slovakia s.r.o.

Místo práce
Zvolenská cesta 39, Banská Bystrica
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
Administrativní podpora týmu, který se stará o anglicky mluvící klienty.
Úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů.
Příprava podkladů pro fakturaci (evidence podkladů, práce s interní databází, spolupráce s finanční účtárnou a kolegy napříč kanceláří).
Práce s interními systémy – evidence nových kontaktů, příprava seznamů pro klientské akce, zápis odpracovaného času právníků, zakládání nových případů, archivace, vedení e-spisu atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání pro prosperující společnost.
Hlavní pracovní poměr a po roce zaměstnání doba neurčitá
Práci v menším a přátelském kolektivu, kteří rádi zaškolí nového člena/-ku týmu.
Možnost uplatnění zkušeností a příležitost naučit se něco nového.
Balíček benefitů: sleva na firemní výrobky, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce- teamubuilding a další.

Informace o náboru

Přední český výrobce firma Acara, působí na českém a slovenském trhu již 23 let. Je výrobce a prodejce stavebních a podlahových lišt. Posledních 6 let se specializuje i na prodej vinylových, plovoucích a dřevěných podlah, keramických obkladů a dlažeb. Výhodou je vlastní výroba produktů v Litomyšli a Kunčině.

Je čas změnit zaměstnání a naučit se novým věcem! Hledáme zkušeného asistenta/asistentku do obchodní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil kandidáta:

VŠ/SŠ vzdělání
Minimálně 1 rok zkušenosti na obdobné pozici (administrativa, asistent/ka atd.)
Znalost práce s MS Office (Word – základní formátování, využití víceúrovňového číslování, tabulky atd.; Excel – pokročilý formátování a zcela jednoduché matematické vzorce; PowerPoint ).
Angličtina nebo Nemčina na komunikativní úrovni, budete odpovídat na emaily, vyřizovat telefonáty.
Komunikativnost, samostatnost – zorganizovat si svoji práci, diskrétnost, pečlivost a loajalita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma ACARA je na trhu již více než 23 let. Je tradiční výrobce a dodavatel stavebních a podlahových lišt. Společnost se dymanický rozvíjí a potřebuje do svého týmu talenty :)
ID: 4418410  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc