Projektový senior nákupčí (až 55.000 kč)

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Jihlava 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce na nových projektech pro nákupní oddělení
* Pravidelné porady, kde si zjistíte nebo předáte informace
* Budete vytvářet nákupní plán a dodržovat a kontrolovat ho a preventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů
* Uvolňování dílů do výroby
* Dávat zpětnou vazbu do výroby
* Budete vést a aktualizovat příslušnou dokumentaci (různé kalkulace nákladů)
* Spolupráce s různými odd. napříč firmou (Vývojové odd., Strategický nákup, Projektový manažeři, výroba)
* Budete denně využívat AJ v komunikaci s kolegy, zákazníky, dodavateli
* Budete pomáhat Strategickému nákupu vybrat správného dodavatele
* Komunikace napříč celou firmou i v zahraničí s ostatními kolegy v nákupu
* V neposlední řadě samozřejmě i trochu papírování a reportování vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda od 45.000 Kč + nástupní bonus
* Pružná pracovní doba + home office po zapracování
* 25 dní dovolené
* Pravidelné prémie
* 13. a 14. mzda
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Cafeterie, stravenky, penzijko, životko
* Své zaměstnance pravidelně vzděláváme
* Místo výkonu práce Jihlava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min SŠ nebo VŠ technického směru výhodou
* Předchozí praxe v nákupu nutností
* Zkušenost s vedením projektů nutností
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Aj nebo NJ na komunikativní úrovni B2
* Ovládání excelu na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4779871  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc