Interim specialista řízení kvality plat na domluvě!

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Celková záštita firmy z pozice QMS/QA Engineera
*Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
*Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu v souladu s ISO 9001
*Spolupráce na interních auditech a příprava na implementaci ISO 14001
*Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací
*Vedení příslušné evidence
*Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky
*Analýzy, reporty, inovace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní plat - Jaký si vyjednáte!
Prémie a bonusy
Pravidelné navyšování mzdy
Prostředí moderní, nové výroby
Flexibilní pracovní doba
Možnost občasného homeoffice
Notebook a telefon samozřejmostí
25 dní dovolené
Firemní vzdělávání
Možnost platového i profesního růstu
Dotovaná strava v místí kantýně
Flexipass
Místo výkonu: Hodonín

Informace o náboru

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod? Nepřekáží Vám působení jako INTERIM a dokážete dostát požadavkům firmy? Pokud ANO a dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě a držet prst na tepu firemního systému řízení jakosti, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru
Prokazatelná praxe z výrobní společnosti v oblasti řízení kvality
Znalost nástrojů kvality
AJ - komunikativní slovem i písmem
PC - Balíček MS Office, PowerPoint, zkušenost s interními systémy
Organizační, analytické, technické, komunikativní, prezenční a argumentační schopnosti
ŘP - sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4703290  Dátum zverejnenia: 11.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc