Operátor výroby pro autom. průmysl/ týdenní zálohy

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Choceň, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky na výrobu zvukově a tepelně izolačních dílů pro automobilový průmysl.
Třísměnný provoz: (6-14, 14-22, 22-6 h). První směna začíná v neděli ve 22.00 h.
Víkendy volné.
Jedná se o nadnárodní společnost, která se neustále rozvíjí a expanduje.

Náplň práce:
- Strojní lisování a ořezávání materiálu na automatických strojích
- Hlídání kvality výrobků dle stanovených norem
- Odebírání materiálu ze stroje a skládání dle stanoveného počtu do beden
- Očišťování a kontrola hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda: 108,-/hod.
- týdenní zálohy
- zájemce o tuto pozici zaškolíme
- dopravu do zaměstnání zdarma
- férové jednání
- přátelský přístup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zvládání základních matematických počtů
- manuální zručnost
- chuť učit se novým věcem
- dobrý zdravotní stav
- čistý TR
- pracovitost
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3791270  Dátum zverejnenia: 19.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 110 - 120 Kč/hod.