Pekař/pekařka do výroby v Čestlicích

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
120-130

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné pracovníky na pozici pekař/pekařka do výroby v
Čestlicích na dlouhodobou spolupráci

Informace o pracovní pozici:
Zajištění včasné výroby pečiva při dodržení stanovených technologických
postupů s minimalizací ztrát ve výrobě

Pracovní náplň:
- výroba sortimentu při dodržování stanovených technologických postupů a receptur
- dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci
- mzda 120,-/hod. (po zaučení až 130,-/hod.
- možnost záloh

Směny: neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek 21.00 - 5.00 hodin /
pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek 6.00-14.30

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pekárna

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:
- praxe v pekárenství, zkušenosti s mícháním těst a pečením
- zkušenosti s řemeslnou pekárnou jsou výhodou
- časová flexibilita
- ochota se učit novým věcem
-věk min 18 let
-potravinářský průkaz
-výpis z TR
-spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1357627  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120-130