Procesný manažér

ABRISO SK s.r.o.

Miesto práce
Buzická 112, Čečejovce
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Normovanie efektivity výroby, plánovanie výroby, sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby, optimalizácia výrobných procesov, navrhovanie riešení efektivity.

mesačné finančné osobné ohodnotenie, ročný finančný bonus, doplatok na stravné šeky, mobilný telefón, firemné teambuildingy, jeden deň voľna na dobrovoľníctvo

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude v 2 kolách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

analytické myslenie, organizačné schopnosti, samostatnosť a proaktívny prístup, odolnosť voči stresu

Firma ABRISO SK je medzinárodnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu extrudovanej polyetylenovej peny, bublinkovej fólie a extrudovaného polystyrénu pre stavebné a obalové odvetvie. Od založenia firmy v roku 1985 sme postupne získali silné postavenie na európskom obalovom trhu a trhu izolácií vďaka našim výrobným závodom v Belgicku, Francúzsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku na Ukrajine, Slovensku a v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3823027  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400