2 000 - 2 200 EUR

Developer ERP ABRA

ABRA Software s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ABRA Software je silná technologická firma, ktorá vyvíja špičkové moderné informačné systémy triedy ERP. V tomto sektore patríme k špičke, neustále inovujeme naše technológie a sledujeme svetové trendy. Každý zamestnanec je pre nás dôležitý, preto kladieme veľký dôraz na kvalitné pracovné podmienky, dbáme na dobré pracovné zázemie, príjemné prostredie a ľudský prístup. V súčasnej dobe sa rozrastáme, a preto hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Developer ERP ABRA. Pridaj sa k nám a poď tvoriť SW ABRA s nami!

Čo budeš mať na starosti?
• Vývoj zákazkových riešení pre ABRA Gen.
• Spoluprácu na analytických procesoch.

Potrebujeme, aby si mal/a:
• Analytické myslenie.
• Dôkladnosť a dôraz na detail.
• Znalosť objektového programovania v Delphi.
• Znalosť SQL.
• Orientácia v podnikových procesoch výhodou.
• AJ na úrovni čítania technickej dokumentácie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2.000 - 2.200,- Euro

Na čo sa môžeš tešiť?
• Prácu, ktorá ťa bude obohacovať, inšpirovať a posúvať dopredu.
• Vzdelávací plán šitý na mieru a možnosť získať skúsenosti od profesionálov.
• Motivujúce finančné hodnotenie.
• Prácu na HPP v príjemnom, pozitívnom a zdravom pracovnom prostredí.
• Zamestnanecké benefity (športové aktivity, stretávanie s inšpiratívnymi osobnosťami, notebook a mobilný telefón aj k súkromným účelom, autopožičovňa, občerstvenie na pracovisku atď.).
• Miesto výkonu práce v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

ABRA Software je silná technologická firma, ktorá vyvíja špičkové moderné informačné ERP systémy pre firmy všetkých oborov a veľkostí. Víziou našej spoločnosti je podporovať podnikateľov skvelými službami, produktami a uvoľňovať im ruky pre rozvoj ich podnikania. Do sveta ERP prinášame mnoho inovácií a hľadáme konzultantov, ktorí ich budú u zákazníkov implementovať do života a pomáhať firmám automatizovať a uľahčiť tak ľudskú prácu. Pridajte sa k nám a poďte tvoriť SW ABRA s nami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Plynárenská 1
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucie Šmejkalová
Tel.: +420601379033
E-mail: poslať životopis
ID: 3646873   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2.000 - 2.200,- Euro