Reagujte bez životopisu

Externý školiteľ požiadaviek VW Group (kvalita/logistika)

ABP Management, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
Od 3 000 EUR/mesiac- uvedená mzda je základná zložka pre interného školiteľa (+ bonusy) - odmena pre externého školiteľa sa viaže na vykonané školenie a je určená na školiaci deň (bude určená individuálne v rozmedzí 300 - 500 EUR/deň podľa typu kontraktu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie školení na požiadavky Volkswagen Group na projektové riadenie/zaručenie kvality alebo logistiky
- odhad vyťaženia na 1 externého lektora - cca. 10 školiacich dní/rok (po dohode menej/viac)
- spolupodieľanie sa na tvorbe školiacich materiálov s cieľom zaistiť pre zákazníka čo najvyššiu pridanú hodnotu
- možnosť stať sa interným školiteľom

- možnosť spojiť prax s lektorskou činnosťou
- možnosť vykonávať školenia aj dištančne (on-line)
- školenie renomovaných spoločností (Tier-1 dodávatelia) v rámci celého sveta
- externá spolupráca so spoločnosťou s viac ako 1200 zákazníkmi v 38 krajinách sveta
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť práce na zmluvu o výkone práce alebo živnosť (fakturácia)

Informácie o výberovom konaní

- skúsenosť v automobilovom priemysle min. 5 rokov
- nutná praktická skúsenosť s riadením projektov/sériovou kvalitou/logistikou VW Group
- skúsenosť s riadením obalov (Behältermanagement) pre logistické školenia
- skúsenosť s vykonávaním školení vítaná
- anglický jazyk slovom aj písmom na min. úrovni C1 nutnou podmienkou
- francúzsky/španielsky/nemecký jazyk výhodou
- školenia online i u zákazníkov
- začiatok spolupráce od mája/júna 2024, príp. podľa dohody.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.
Personálne agentúry prosíme nevolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

- zodpovednosť
- samostatnosť
- prezentačné zručnosti
- chuť neustále sa vzdelávať

Poslaním spoločnosti ABP Management je poskytovať svojim zákazníkom špecifické služby na najvyššej úrovni, ktoré odrážajú reálne potreby výrobných a nevýrobných organizácií. ABP Management je dodávateľom služieb školení a inžinieringu pre STELLANTIS, VW Group, Jaguar Land Rover ako i ďalších viac ako 1200 dodávateľov automobilového priemyslu v 45 krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3358777  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac