Špecialista školení (Training Development Specialist)

ABP Management, s.r.o.

Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
03.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešenie marketingových aktivít ABP Management
Príprava obchodných ponúk
Organizácia školení
Vyhodnocovanie školení (testy, sumárne hodnotenie)
Vystavovanie certifikátov
Fakturácia a sledovanie platieb
Aktualizácia internetovej stránky, profilu linkedin, ...

Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce na skrátený úväzok

Začiatok pracovného pomeru od 03.marca 2019, príp. podľa dohody.
Prosíme kontaktovať mailom, odpovieme len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni podmienkou
- francúzsky jazyk veľkou výhodou
- ďalšie jazyky (nemecký, španielský, ...) výhodou
- aktívny prístup k povinnostiam
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- orientácia na výsledok

Poslaním spoločnosti ABP Management je poskytovať svojim zákazníkom špecifické služby na najvyššej úrovni, ktoré odrážajú reálne potreby výrobných a nevýrobných organizácií. ABP Management je dodávateľom služieb školení a inžinieringu pre PSA Groupe, VW Group ako i ďalších viac ako 350 dodávateľov automobilového priemyslu v 23 krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bosákova 7
851 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2943993   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1600 EUR/mesiac