Špecialista školení (Training Manager), Bratislava

ABP Management, s.r.o.

Černyševského 10, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
04.09.2023, príp. podľa dohody
1 800 - 2 500 EUR/mesiacPre študentskú pozíciu mzda 7 EUR/hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontakt na zákazníka
Plánovanie a organizácia školení
Zastrešenie marketingových aktivít
Príprava obchodných ponúk
Organizácia školení
Fakturácia a sledovanie platieb
(otvára sa i študentská pozícia) - tlač školiacich materiálov, vyhodnocovanie školení, vystavovanie certifikátov

Flexibilný pracovný čas
home office po dohode
Možnosť práce na skrátený úväzok (4-5 hodín denne)

Začiatok pracovného pomeru od 04.septembra 2023, príp. podľa dohody (ideálne skôr).
Prosíme kontaktovať mailom. Odpovieme len vybraným uchádzačom.
Personálne agentúry prosíme nekontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni nutnou podmienkou (prevažná časť písomnej i verbálnej komunikácie po anglicky)
- francúzsky jazyk výhodou
- ďalšie jazyky (nemecký, španielsky, ...) výhodou
- znalosť nástrojov MS Office
- aktívny prístup k povinnostiam
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- orientácia na výsledok

Poslaním spoločnosti ABP Management je poskytovať svojim zákazníkom špecifické služby na najvyššej úrovni, ktoré odrážajú reálne potreby výrobných a nevýrobných organizácií. ABP Management je dodávateľom služieb školení a inžinieringu pre STELLANTIS, VW Group, Jaguar Land Rover ako i ďalších viac ako 1200 dodávateľov automobilového priemyslu v 45 krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2943993  Dátum zverejnenia: 3.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac