Stavebný inžinier

about_architecture s.r.o.

Miesto práce
Konventná 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiachľadáme ľudí s praxou, mzda podľa kvalifikácie a odbornosti uchádzača,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment celého projektu
- Organizácia projektového tímu
- Organizácia a koordinácia profesií
- Zodpovednosť za plnenie termínov
- Vedenie administratívnej agendy projektu
- Zodpovednosť za technický návrh riešenia

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- platená dovolenka + sviatky + vianočné a novoročné obdobie
- vzdelávanie sa v práci v BIM
- spoločné akcie

Rozširujeme náš pracovný kolektív o šikovných, perspektívnych ľudí, ktorí sa chcú profesne posúvať vpred a majú chuť podieľať sa na zaujímavých projektoch. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV a portfólio prác na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektonické konštrukcie a projektovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
ArchiCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

about_architecture je mladý, rýchlo rozrastajúci sa architektonický ateliér, ktorý spojením kreatívnej architektonickej a pragmatickej inžinierskej zložky dokáže zastrešiť celú škálu projekčných činností od štúdie až po kolaudáciu.
ID: 4333802  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac