Dispečer - obchodník v doprave (ponuka vhodná aj pre absolventov)

ABONEX, s.r.o.

Miesto práce
Markušovská cesta 1, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
739 - 99 999 999 EUR/mesiac739 € + % z Vami vyprodukovaného hrubého zisku - v 1. roku pracovného pomeru, v ďalšom roku sa zvyšuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Dispečer - obchodník v doprave hľadáme človeka, ktorý má záujem pracovať v tejto oblasti.

Náplň práce v skratke:
- zabezpečovanie prepráv pre zahraničných a tuzemských zákazníkov a dopravcov,
- e-mailová a telefonická komunikácia v cudzom jazyku,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- vybavovanie objednávok,
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv,
- flexibilná práca v kancelárii,
- komunikácia najmä v cudzom jazyku (AJ) prostredníctvom telefónu a e-mailom.

Výhody a benefity:
- zvyšujúci sa systém odmeňovania, pravidelne včas vyplatená mzda, pravidelné polročné odmeny,
- dobrý pracovný kolektív a seriózny prístup nadriadených,
- pohyblivá pracovná doba, neobmedzovanie v práci a práca z domu (po splnení určitých podmienok),
- využívanie cudzích jazykov, možnosť sa vzdelávať aj v ďalších cudzích jazykoch,
- komplexné zaučenie na pozíciu Dispečer aj keď nový zamestnanec nemá prax v dopravnej oblasti.

Ak spĺňaš naše jazykové požiadavky, neváhaj a prihlás sa do výberového konania „DISPEČER“ v spoločnosti ABONEX, s.r.o.
Pošli žiadosť a životopis na e-mail: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na +421-534177707 na ktorom Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zaškolíme Ťa na pozíciu. Nie je nutné mať prax v doprave. Vhodné aj pre absolventov.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládanie anglického jazyka - podmienkou,
- prípadná znalosť aj talianskeho alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou,
- logické myslenie,
- záujem o obchod a dopravu,
- čestnosť a zodpovednosť v práci.

ABONEX, s.r.o. zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu. Máme tradíciu od roku 1995 a pracujeme podľa normy ISO 9001 už viac ako 20 rokov. V súčasnosti poskytujeme aj služby leteckej, námornej a kombinovanej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3466585  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac