Fakturant-ka/asistent-ka

ABONEX, s.r.o.

Miesto práce
Markušovská cesta 1, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
576 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlej a odoslanej pošty, e-mailovej komunikácie,
- kontrola došlých faktúr a spracovanie odoslaných faktúr,
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v anglickom jazyku.

Máte záujem o stabilné zamestnanie? Chcete pôsobiť v oblasti ekonomiky? Máme záujem o ľudí, ktorí chcú na sebe a na svojom odmeňovaní pracovať dlhodobo.

Výhody:
- možnosť denného využívania cudzieho jazyka,
- dlhodobá profesionálna príležitosť v prostredí prosperujúcej firmy,
- komplexné zaučenie na Vašu pozíciu,
- možnosť získať nové odborné skúsenosti,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie.

I N F O R M Á C I E O V Ý B. K O N A N Í Č Í T A J T E P O Z O R N E !
Ak máte záujem o stabilné zázemie slovenskej spoločnosti, neváhajte a prihláste sa na výberové konanie „FAKTURANT-KA/ASISTENT-KA“ v našej spoločnosti.
Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste do výberového konania kliknutím na ikonu Poslať životopis spoločnosti pod inzerátom.
V prípade, že Vám nepríde potvrdzujúci e-mail o prijatí Vašej žiadosti a životopisu, informujte sa na nižšie uvedených kontaktných údajoch.
Sledujte, prosím, svoju e-mailovú schránku. Niekedy sa doručená správa môže zobraziť aj v priečinku Spam. Na začiatku výberového procesu komunikujeme najmä prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické odbory sú výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládanie anglického jazyka - podmienkou,
- logické myslenie,
- chuť ďalej sa vzdelávať - cudzie jazyky aj odborne,
- presnoť a dôslednosť,
- čestnosť a zodpovednosť v práci.

ABONEX, s.r.o. zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu. Máme tradíciu od roku 1995 a pracujeme podľa normy ISO 9001 už viac ako 20 rokov. V súčasnosti poskytujeme aj služby leteckej, námornej a kombinovanej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2446725  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 €