Senior Category Manager/Nákupca

abc-zoo s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
05/06 2024
1 800 - 2 500 EUR/mesiacponúkame nástupnú mzdu od 1800 € brutto/mesiac. Naša konečná ponuka bude nastavená férovo s ohľadom na odborné znalosti, predchádzajúce skúsenosti kandidáta a formu spolupráce (TPP alebo živnosť).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorského nákupcu do nášho Business tímu. Baví ťa obchod, nákup a chceš byť súčasťou expandujúceho e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou? Máš rád nové výzvy? Ak máš minimálne 3 ročnú prax v oblasti PET businessu (predaj alebo nákup), neváhaj a daj nám o sebe vedieť.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- vytvorenie a rozšírenie konkurencieschopného produktového PET portfólia
- realizácia nákupných objednávok a vyhľadávanie nových príležitosti na trhu (Európa, Ázia...)
- komunikácia reportov a obchodných výsledkov pre vedenie spoločnosti

Okrem skvelej partie kolegov a príjemného pracovného prostredia ťa u nás čaká:
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka podľa individuálnych výsledkov)
- účasť na nových projektoch
- samostatná kreatívna práca
- flexibilný pracovný čas, work-life balance štýl, možnosť home office v primeranej miere
- účasť na zahraničných výstavách ako visitor
- možnosť participácie na raste spoločnosti so start-upovou kultúrou
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
- podpora vzdelávania a špecifické školenia podľa individuálnych potrieb
- MultiSport karta
- firemné PC a mobil

Ak máš drive a skúsenosť s prácou v obchode a láka ťa pracovať v stabilnej, zdravo podnikajúcej obchodnej spoločnosti, využi túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou jedného z najlepších e-shopov na Slovensku a spoločne s nami rásť. Hľadáme kolegu/kolegyňu s praxou v obchode a pozitívnym vzťahom k domácim miláčikom, prírode a aktívnemu životnému štýlu.
Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr a bude prebiehať v dvoch kolách. Prvé bude pozostávať z vypracovania profesno-osobnostného dotazníka a druhé bude prebiehať formou osobného pohovoru. Očakávame tvoje CV s motivačným listom, kde nám opíšeš tvoje pracovné skúsenosti.
V prípade, že ťa nebudeme kontaktovať do dvoch týždňov od tvojej reakcie, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát má analytické myslenie, obchodné zmýšlanie, zmysel pre detail, schopnosť spracovať dáta z reportov a extrahovať ich do exekutívy. Zvládne riadenie menšieho tímu, je zodpovedný a vie sa rýchlo adaptovať na zmeny. Vyznačuje sa schopnosťou komunikovať s ostatnými oddeleniami, schopnosťou viesť meetingy a má výborné prezentačné schopnosti. Očakávame pokročilú úroveň práce so SW pre SME, prácu s Power BI, ovládanie plánovacieho SW od IBM, výhodou je práca s PrestaShopom na užívateľskej úrovni. Samozrejmosťou je pokročilá úroveň práce s excelom, nutná znalosť Business English a výborné negociačné schopnosti. A k tomu všetkému je dušou obchodník :)

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788500  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac