Prekladateľ popisov k produktom pre e-shop v maďarskom jazyku – externá spolupráca (Ref. č.: EXT-HU1)

ABC-ZOO s.r.o.

Miesto práce
Pod Furčou 7, Dargovských hrdinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preklad popisov k výrobkom do maďarského jazyka – dokonalá znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom. Preklad je zo slovenského jazyka do maďarského jazyka. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Len externe.

Mzda je uvedená približne. Závisí od počtu produktov na preklad v danom mesiaci. Ponúkame dlhodobú externú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme pracovníčku s vynikajúcou slovnou zásobou a znalosťou maďarského jazyka v písomnej aj ústnej forme na tlmočníckej úrovni. Do životopisu je potrebné uviesť, aké máte skúsenosti s prekladmi do maďarského jazyka, poprípade poslať Vaše prekladateľské práce.

Internetový predaj chovateľských potrieb, akvaristika, jazierková technika, teraristika, všetko pre psov, mačky a hlodavce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pod Furčou 7
04001 Košice

Kontakt

ID: 3030113   Dátum zverejnenia: 19.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 300