Pracovníčka spracovania objednávok, kontakt so zákazníkmi telefonicky aj písomne v maďarskom jazyku, preklad popisov k produktom (Ref. č.: EXPHU-06)

ABC-ZOO s.r.o.

Miesto práce
Pod Furčou 7, 040 01 Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné miesto v rámci spracovania objednávok, tlače faktúr a sprievodiek, a tiež v rámci vybavovania reklamácií. Komunikácia so zákazníkmi na vysokej úrovni - ústne aj písomne v maďarskom jazyku (zákaznícky servis), preklad popisov produktov do maďarského jazyka. Vyžadujeme dokonalú znalosť slovenského a maďarského jazyka, ktorá je nutná pri prekladoch popisov produktov a pri komunikácii so zákazníkmi. Iná jazyková znalosť alebo prekladateľská prax vítaná.

Pracovná pozícia v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr, hľadáme pracovníčku s praxou v administratíve. Kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - expert

Hľadáme pracovníčku - MAXIMÁLNE počítačovo gramotnú - samostatnú a húževnatú, flexibilnú a trpezlivú. Komunikácia so zákazníkmi cez telefón a aj v písomnej forme. Zabezpečenie tlačenia faktúr a sprievodiek pri dennej expedícii... kompletná činnosť pri zabezpečení chodu internetového predaja. Expertná znalosť slovenského a maďarského jazyka bude na pohovoroch preverená!

Internetový predaj chovateľských potrieb, akvaristika, jazierková technika, teraristika, všetko pre psov, mačky a hlodavce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pod Furčou 7
04001 Košice

Kontakt

ID: 2270962   Dátum zverejnenia: 7.11.2017