Inžinier výroby/ Supervízor

ABC JOBS s.r.o

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vedie tímu cca 20-60 zamestnancov na rannej zmene (lídri, operátori, technici) v 3 zmennej prevádzke na 12hodín s nepravid. rozvrhnutím (sobota a nedeľa voľno) (prijímanie, prepúšťanie, hodnotenie, vedenie dochádzky, školenie),
*Kontroluje dodržiavanie denných plánov , nákladovosti a logistiky, prijíma a vedie opatrenia na dosiahnutie týchto plánov.
*Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných, výrobných a kontrolných predpisov na zverených linkách.
*Zabezpečuje a kontroluje používanie OOPP a pracovných odevov.
*Vytvára a zabezpečuje implementáciu zlepšovacích návrhov vo výrobe.
*Riadi výrobné aktivity s cieľom dosiahnutia nulových defektov a dodávky Just in Time.
*Komunikuje s oddelením plánovania
*Informuje manažéra o probléme, ktorý by mohol mať významný vplyv na výrobu

*Nadštandardné príplatky za prácu nadčas  - až do výšky 150% priemerného zárobku
*Platené prestávky v práci nad rámec zákona
*Týždenný pracovný čas 37,5 hod. nerovnomerne rozvrhnutý na 12 hod. zmeny
*Vernostný bonus po 5 rokoch 40 €/mes.,
po 10 rokoch 80,-€/mes.,
*Príspevok na svadbu vo výške 100,-€ /netto
*Príspevok na pohreb vo výške 100,- €/netto
*Čisté a príjemné pracovné prostredie
*Stravovanie + BEZPLATNÁ DOPRAVA DO PRÁCE

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 ročná prax na obdobnej pozícii v automobilovej, prípadne elektrotechnickej alebo strojár

Počet rokov praxe

2

*dobré organizačné a riadiace schopnosti veľkého tímu zamestnancov
*znalosť nástrojov kvality vo výrobe
*znalosť kontrolných a meracích postupov a zariadení
*komunikatívnosť

ABC JOBS s.r.o. je pracovná a personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 2017 . Pre svojich klientov zabezpečujeme pracovnú silu podľa ich individuálnych požiadaviek na zručnosti, vzdelanie, kvantitu, kvalitu a vek. Našimi odberateľmi sú slovenské spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach priemyslu.Spokojnosť zamestnancov je pre nás prioritou číslo jeden. S akýmkoľvek problémom sa každý zamestnanec môže nepretržite obrátiť na zodpovedného koordinátora.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4041784  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac