Elektrikár / Elektromontér

ABC Elektroinštalácie s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
31.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850€ v skúšobnej dobe 3 mesiace , 1000€ po skúšobnej dobe + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť rozširuje svoj kolektív o nových členov Elektrikárov ich
hlavnou náplňou práce ,sú elektroinštalačné práce na stavbách v rámci Bratislavy a okolia. Táto práca obnáša komplet elektroinštalačné činnosti spojene s realizáciou zákaziek podľa požiadaviek klienta , práce sú hlavne : hrubé elektroinštalačné práce, montážne elektroinštalačné práce, čítanie projektovej dokumentácie, zapájanie rozvádzačov / zásuviek / vypínačov / svetiel , odstraňovanie závad a iné činnosti prislúchajúc k tejto pracovnej pozícii .

Praca na TPP : všetky zamestnanecké benefity podľa zakonnika prace.
Odmeny za dodržanie termínov ,
Odmeny za výkony
Odmeny za bezproblémový priebeh zákazky
Spoločnosť každý štvrťrok udeľuje bonus 250€ k výplate najlepšiemu zamestnancovi .

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis zašlite na
info@abcelektroinstalacie.sk
Uchádzač ktorý zodpovedá požiadavkám bude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektroinštalácie NN Silnoprúd , Slaboprúd,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyhláška §21-23
Dochvíľnosť
Pracovitosť
Zodpovednosť
Lojálnosť
Je to fyzicky náročná práca na ktorú treba mať osobnostné predpoklady

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné elektroinštalačné práce týkajúce sa silovej , slaboprúdovej, a inteligentnej inštalácie. Optimalizujeme náklady , navrhujeme riešenia a technológie podľa požiadaviek . Vypracovávame projekty, zabezpečujeme dodávky materiálu , realizujeme samotnú inštaláciu a uvedenie do prevádzky .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Haanová 10
852 23 Bratislava
ID: 2194314   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ v skúšobnej dobe 3 mesiace , 1000€ po skúšobnej dobe + bonusy