Medical Science Liaison - reumatológia

AbbVie s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiaczávisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zodpovednosti:

  • poskytuje medicínske/ vedecké informácie v oblasti reumatológie a pracuje v teréne celého Slovenska;
  • podporuje oddelenia firmy pri získavaní vedeckej a technickej expertízy a úzko spolupracuje s Medical Advisorom;
  • zabezpečuje profesionálny vzťah s mienkotvornými lídrami a externými odborníkmi, vrátane odborných prezentácií;
  • zúčastňuje sa na relevantných odborných podujatiach a konferenciách;
  • dodržuje všetky príslušné divízne, zákonné, obchodné a regulačné predpisy.

Požadované znalosti/ zručnosti:

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti medicíny, farmácie alebo prírodných vied;
  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii MSL alebo inej pozícii v teréne vo  farmaceutickej spoločnosti aspoň 2 roky podmienkou;
  • prax v oblasti reumatológie je výhodou;
  • záujem a schopnosť neustále sa vzdelávať v rôznych terapeutických oblastiach;
  • vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti v slovenskom a anglickom jazyku sú podmienkou;
  • flexibilný tímový hráč s proaktívnym prístupom a silnou orientáciou na zákazníka;
  • vodičský preukaz sk. B a ochota pracovať v teréne cca 75% pracovného času.​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia alebo prírodné vedy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Sme AbbVie, biofarmaceutická spoločnosť zameraná na oblasti, ktoré si vyžadujú inovatívne medicínske riešenia. V AbbVie spájame vedecký pokrok s odbornými vedomosťami a nadšením, aby sme dokázali riešiť aj tie najnáročnejšie výzvy v oblasti zdravia a významne tak prispeli k zvyšovaniu kvality života pacientov.

Všetky kariérne cesty u nás vedú k rovnakému cieľu – zlepšiť kvalitu ľudského života. Ponúkame príležitosti k rozvoju, ktoré vám poskytnú možnosti inovovať, spolupracovať, pomáhať pacientom a rozvíjať svoje zručnosti. Spoločne každý deň vytvárame, objavujeme a prinášame nové spôsoby, ako zlepšovať ľudské zdravie.
ID: 4789252  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac