Obchodný reprezentant pre enterálnu klinickú výživu

Abbott Laboratories, s.r.o.

Miesto práce
Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v oblasti onkológie, gastroenterológie, diabetológie, geriatrie
- Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi, sestrami, farmaceutmi
- Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Prax na pozícií obchodného reprezentanta 2 roky
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilta
- Silná orientácia na dosahovanie výsledkov
- Dobrá úroveň v oblasti vyjednávania, silný v argumentácií, vynikajúce komunikačné zručnosti
- Tímový hráč

Vzdelanie v odbore:

medicínske, farmaceutické, veterinárne, prirodovedné, ekonomické, výživa výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

Od 1400 eur/mesiac - prípadne dohodou podľa skúsenosti

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz: B

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- Ďalší osobnostný a profesionálny rast (tréningy a rozvojové programy)
- Možnosť kariérneho postupu
- Zaujímavé odmeňovanie závislé od výkonu
- Priateľskú tímovú atmosféru a zároveň samostatnosť vo zverenom regióne
- Prostredie ktoré ctí etické princípy
- Služobné auto aj na súkromné použitie, mobil, PC

Termín nástupu: dohodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 3703704  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.