Obchodný referent

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová, Košice
1 100 EUR/mesiacMzda: od 1.100 EUR. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na základe podkladov od obchodného manažéra/technickej podpory niesť zodpovednosť za realizáciu dodávky výrobkov, zariadení a služieb s potrebnými dokumentmi a podkladmi v súlade so zmluvou(objednávkou) a platnou legislatívou
• Zabezpečovať komunikáciu so zahraničnými a tuzemskými dodávateľmi a zákazníkmi
• Zabezpečovať prepravu výrobkov a zariadení od dodávateľa k zákazníkovi
• Zodpovednosť za komplexné vedenie jemu zverených obchodných prípadov v systéme SAP
• Sledovať vývoj obchodných prípadov a zákaziek a zistené údaje poskytovať ostatným zodpovedným zamestnancom
• Zodpovednosť za kompletnú evidenciu dokladov obchodných prípadov
• Zodpovednosť za správne spracovanie podkladov k fakturácii

• Práca s najmodernejšími technológiami
• Bonus v závislosti od splnenia cieľov
• Príspevok na DDS zo strany zamestnávateľa
• Rodičovský bonus
• Bonus za lojalitu
• Finančný príspevok pri darovaní krvi
• Cafeteria benefitný program
• Príspevok na stravné nad rámec zákona
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce na Home Office
• Sick day
• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
• Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party, Opekačka)
• Dni voľna pri významných životných udalostiach(narodeniny, narodenie dieťaťa, svadba)
• Asistenčná linka pre zamestnancov/Psychológ na telefóne
• Ovocie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ alebo SŠ vzdelanie ideálne ekonomického smeru
• Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• Plynulá znalosť slovenského jazyka
• Znalosť anglického jazyka – mierne pokročilý
• Dobré komunikačné schopnosti
• Znalosť práce s PC, MS Office
• Znalosť práce so SAP- výhodou

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4778549  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac