Servisný technik

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 550 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Servisu pre oblasť robotiky hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu Servisného technika. Nový kolega / kolegyňa, bude samostatne poskytovať servisnú podporu pre našich zákazníkov, primárne v rámci Východoslovenského regiónu.

Pracovná náplň:
• Poskytovať servisnú podporu pre našich zákazníkov v oblasti inštalácie, údržby a opravy našich ABB robotov.
• Riešiť technické problémy zákazníkov.
• Realizovať školenia zákazníkov, poskytovať poradenské služby.
• Zabezpečovať urgentnú / pohotovostnú servisnú podporu.
• Zúčastňovať sa realizácie a testovania nových technológií.

• Práca s najmodernejšími technológiami
• Rozsiahly vzdelávací program
• Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
• Bonus v závislosti od splnenia cieľov
• Príspevok na DDS zo strany zamestnávateľa
• Rodičovský bonus
• Bonus za lojalitu
• Finančný príspevok pri darovaní krvi
• Cafeteria benefitný program
• Príspevok na stravné nad rámec zákona
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce na Home Office
• Sick days
• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
• Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party, Opekačka)
• Dni voľna pri významných životných udalostiach(narodeniny, narodenie dieťaťa, svadba)
• Asistenčná linka pre zamestnancov/Psychológ na telefóne
• Ovocie na pracovisku

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť kandidátom, ktorých profil viac vyhovuje požiadavkám tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Zaslaním svojho CV dávam súhlas spoločnosti ABB so spracovaním mojich osobných údajov na účely prípadných budúcich náborových procesov a som oboznámený/á s výhláškou spoločnosti ABB o ochrane údajov pre získavanie talentov: Candidate Privacy Notice (https://new.abb.com/privacy-notice/candidate)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo a mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti servisu technických a priemyselných zariadení - veľkou výhodou je predchádzajúc

Počet rokov praxe

3

• SŠ, alebo VŠ vzdelanie
• Prax min. 2 roky v oblasti servisu a údržby strojov/zariadení
• Platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik
• Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, technická zručnosť
• VP skupiny B, aktívny vodič
• Skúsenosti so servisom robotov veľkou výhodou

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4547563  Dátum zverejnenia: 3.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac