Servisný technik VN a NN elektrických zariadení

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oddelenia servisu VN a NN elektrických zariadení, vypínačov a elektrických ochrán hľadáme kandidáta na pozíciu servisného technika. Nový kolega bude zodpovedať za servis a opravy VN a NN elektrických a elektroenergetických spínacích zariadení a elektrických ochrán.

Pracovná náplň :
- servis, údržba, opravy, diagnostika a servisná podpora VN a NN elektrických a elektroenergetických spínacích zariadení a ochrán,
- správa a zodpovednosť za technologický postup pri realizácii servisných objednávok a projektov,
- zabezpečenie šéfmontáže, funkčné skúšky a oživenie NN a VN zariadení,
- príprava, organizácia a realizácia predkomplexných a komplexných skúšok dodávaných zariadení a realizovaných objednávok,
- zabezpečenie časovej a vecnej koordinácie servisnej zákazky so zákazníkmi.

ABB ponúka:
prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu,
prácu s najmodernejšími technológiami,
ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov,
príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov,
možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení,
príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa,
celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party),
dotované stravné lístky nad rámec zákona,
univerzálne poukážky

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické alebo elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servisný technik

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota cestovať k zákazníkom,
- min. SŠ elektrotechnického smeru alebo elektroenergetika,
- prax na rovnakej pozícii výhodou,
- spôsobilosť - podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., paragraf 21, nad 1 000 V výhodou,
- samostatnosť, technická zdatnosť,
- základná znalosť angličtiny (orientácia v technickej dokumentácii písanej v angličtine veľkou výhodou)

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4389107  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac