Obchodný referent

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Na základe podkladov zodpovedá za realizáciu dodávky výrobkov, zariadení a služieb s potrebnými dokumentmi a podkladmi v súlade so zmluvou (objednávkou) a platnou legislatívou,
- Zabezpečuje komunikáciu so zahraničnými a tuzemskými dodávateľmi a zákazníkmi,
- Zabezpečuje prepravu výrobkov a zariadení od dodávateľa k zákazníkovi,
- Zodpovedá za komplexné vedenie jemu zverených obchodných prípadov v systéme SAP,
- Sleduje vývoj obchodných prípadov a zákaziek a zistené údaje poskytuje ostatným zodpovedným zamestnancom,
- Zodpovedá za kompletnú evidenciu dokladov týkajúcich sa ním realizovaných obchodných prípadov v súlade s internými predpismi,
- Zodpovedá za správne vypracovanie podkladov k fakturácii,
- Zabezpečuje výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadených zamestnancov;

ABB ponúka:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Prácu s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- Ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

ABB vyhlásenie o ochrane údajov:

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Min. 1 rok skúseností v ekonomickej, prípadne administratívnej oblasti (účtovníctvo, zákon o DPH)
- Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni - podmienkou
- Lotus Notes, MS Office, internet
- Znalosť SAP veľkou výhodou
- Dôslednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, iniciatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4036688  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac