Špecialista Bid & Proposal /zameranie na technickú podporu a prípravu komplexných riešení a ponúk v oblasti VN a NN

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Bid & Prosposal tímu pre oblasť Elektrifikácie hľadáme nového člena, ktorý sa bude realizovať v oblasti navrhovania technických, produktových špecifikácií a prípravy cenových kalkulácií.

• Vypracovanie technickej a komerčnej časti ponúk pre predaj výrobkov, zariadení, služieb;
• Technická podpora pre predaj služieb;
• Návrh a vytváranie koncepcií technologických systémov na základe špecifikácie zákazníka, technologických požiadaviek a obchodných aspektov;
• Analýza technických požiadaviek zákazníka a návrh riešenia;
• Koordinácia prípravy a konzultácia technického riešenia so zákazníkom, výrobnými fabrikami a dodávateľmi, vrátane vedenia odborných technických diskusií;
• Získavanie ponúk od výrobcov a externých dodávateľov, ich obchodné a technické zhodnotenie;
• Zabezpečenie katalógov a manuálov, certifikácií, prezentácií, cenníkov produktov, prípadne prekladov a ďalšej potrebnej technickej dokumentácie;
• Produktové školenia pre interných a externých zákazníkov;

ABB ponúka:
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Flexibilný pracovný čas
• Ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
• Jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ aj pre rodinných príslušníkov
• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
• Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
• Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
• Dotované stravné lístky nad rámec zákona
• Odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
• Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• prax na podobnej pozícii min. 3 roky,
• schopnosť čítať stavebné a elektrotechnické výkresy a zorientovať sa v nich,
• spoľahlivosť, precíznosť, orientácia na detail

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4031844  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac