Technická podpora – part time

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technickej podpory hľadáme študenta so znalosťou elektrotechniky, so zmyslom pre detail a s chuťou získavať nové vedomosti a skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Aké úlohy máme pre teba pripravené:
Technická špecifikácia na základe realizačnej projektovej dokumentácie,
Technická výpomoc pri príprave sprievodnej technickej dokumentácie (vyhlásenie o zhode, certifikáty, návod na montáž, údržbu a prevádzku),
Technická produktová podpora pre našich zakázníkov

Požadujeme:
MS Office (MS Excel, MS Word),
Základná znalosť elektrotechniky,
Znalosť elektrotechnických značiek,
Anlický jazyk - základy
Zmysel pre detail, samostatnosť a spoľahlivosť

ABB k danej pracovnej pozícii ponúka:
Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
Prácu s najmodernejšími technológiami
Flexibilný pracovný čas

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

ABB vyhlásenie o ochrane údajov:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4013487  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.