Spoznaj svet automobilového priemyslu zblízka. Staň sa našim servisným technikom

Miesto práce
Tuhovská 29, Vajnory

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa oblasť automobilového priemyslu? Je ti blízka elektrotechnika, servis či údržba a hľadáš silnú stabilnú značku, kde sa môžeš posúvať stále vpred?
Pridaj sa do tímu ABB servisných hrdinov, ktorí dokážu vyriešiť aj tie najnáročnejšie situácie u našich zákazníkov.
Poskytneme ti auto (aj na súkromné účely), samostatnosť a potrebnú odbornú podporu.

Ako vyzerajú bežné dni servisného technika?
V tvojej zodpovednosti bude:
  • poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov,
  • zabezpečovať školenia zákazníkov na mieste a podľa potreby poskytovať inštalačné a poradenské služby,
  • zodpovedať za aktívnu znalosť ABB produktov v danej oblasti,
  • zabezpečovať realizáciu, montáž, oživenie zákaziek, opravy a servisné zásahy (vrátane hotline výjazdov),
  • zabezpečovať servis a servisnú podporu,
  • zabezpečovať komunikáciu so zákazníkmi aj dodávateľmi,
  • zúčastňovať sa realizácie a testovania nových technológií,
  • spolupracovať pri tvorbe plánu rozvoja servisných aktivít u existujúcich zákazníkov,
  • zodpovedať za prísne dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov pri výkone svojej práce.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200 EUR brutto*

ABB k danej pracovnej pozícii ponúka:

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
  • služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely,
  • notebook s mobilným pripojením.

Ďalej:
  • prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu,
  • prácu s najmodernejšími technológiami,
  • flexibilný pracovný čas,
  • príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť,
  • bezplatné online kurzy AJ pre rodinných príslušníkov,
  • príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa,
  • možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení,
  • celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party),
  • dotované stravné lístky nad rámec zákona,
  • univerzálne poukážky,
  • odmenu za úspešné odporučenie nového zamestnanca,
  • mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia.

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou,
  • platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik,
  • samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, technická zdatnosť, manuálna zručnosť,
  • ochota držať "hotline" - pracovnú pohotovosť,
  • ochota práce nadčas a výjazdov aj mimo pracovnej doby,
  • VP skupiny B, aktívny vodič = servisné zásahy primárne v regióne západného Slovenska – Bratislavský a Trnavský kraj, ale aj v rámci celej SR (miesto práce v Bratislave)

Výhodou je:
  • prax min. 1 rok (elektrotechnika, servis, údržba elektrotechnických zariadení),
  • AJ na mierne pokročilej úrovni (porozumenie AJ textu, čítanie technických schém, základná komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi a ich technikmi v AJ),
  • skúsenosti v oblasti servisu technických a priemyselných zariadení
  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii "servisný technik",
  • skúsenosti so servisom elektrotechnických zariadení a s robotmi ABB (či inými značkami)

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ABB s.r.o.
Tuhovská 29
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Balážová
E-mail: poslať životopis
ID: 3734764   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 EUR brutto*